Mimoza Shkodra vazhdon të sjell imazhe me bikini nga pushimet, duke treguar linjat atraktive të trupit - Bota Sot
Mimoza Shkodra vazhdon të sjell imazhe me bikini nga pushimet, duke treguar linjat atraktive të trupit

Mediale Vip

Mimoza Shkodra vazhdon të sjell imazhe me bikini nga pushimet, duke treguar linjat atraktive të trupit

Më: 14 gusht 2019 Në ora: 20:30
Mimoza Shkodra

Këngëtarja e njohur, Mimoza Shkodra, është duke shijuar disa ditë të mira pushimi.

Ajo ka qenë shumë aktive kohëve të fundit në rrjetet sociale, duke publikuar fotografi të ndryshme nga pushimet.

Së fundmi, Mimoza ndau me ndjekësit e saj edhe disa fotografi të reja në rrjetin social Instagram, ku shfaqej mjaft atraktive në bikini.

Ajo ka vën në pah linjat trupore, ndërsa ka marrë vëmendjen e fansave të shumtë.

Krahas pushime, këngëtarja Shkodra po vijon të jetë shumë e angazhuar edhe me koncerte të ndryshme e mbrëmje muzikore.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by MimozaShkodra (@mimozashkodra) on

Mimoza vazhdon të mbetet beqare që nga ndarja me Seldin, dhe prej atëherë nuk është deklaruar për ndonjë lidhje të re në jetën e saj.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...