Harrojeni Nevinën me të cilën jeni mësuar! Bën ndryshimin drastik në pamje - Bota Sot
Harrojeni Nevinën me të cilën jeni mësuar! Bën ndryshimin drastik në pamje

Mediale Vip

Harrojeni Nevinën me të cilën jeni mësuar! Bën ndryshimin drastik në pamje

Më: 14 gusht 2019 Në ora: 20:42
Nevina Shtylla

Nevina Shtylla është identifikuar nga të gjithë si bukuroshja e qeshur brune.

Por tashmë me siguri që do i fërkoni sytë, kur të zbuloni pamjen e re të saj.

Nevina ka bërë një ndryshim drastik në flokë dhe më konkretisht në ngjyrën e tyre.

Ajo është bërë bionde me fije dhe këtë gjë e ka zbuluar nëpërmjet publikimeve të bëra në rrjetet sociale.

“Kush është kjo vajza?”, shkruan Nevina, duke bërë që ndjekësit të vërshojnë në komente.

Ka nga ata që e komplimentojnë për ndryshimin, ashtu sikundër të tjerë që mbeten fanatikë të flokëve të saj të zinj.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...