Kejvina Kthella nuk zhgënjen, kaq bukur duket modelja - Bota Sot
Kejvina Kthella nuk zhgënjen, kaq bukur duket modelja

Mediale Vip

Kejvina Kthella nuk zhgënjen, kaq bukur duket modelja

Më: 14 gusht 2019 Në ora: 22:04
Kejvina Kthella

Kejvina Kthella është ndër emrat më të njohur dhe më atrakativ shqiptarë në fushën e modës, shkruan Indeksonline.

Ajo me paraqitjet e saj ka arritur të marr vëmendjen e mijëra fansave duke u ndjekur kështu në masë të madhe në rrjetet sociale, vaçanarisht në Instagram.

Modelja vazhdimisht i ‘shpërblen’ fansat me paraqitjet e zjarrta. 

Së fundmi ajo ka publikuar një fotografi ku po duket mjaft bukur dhe edhe kësaj radhe duket se nuk i ka zhgënjyer fansat e saj.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...