Kështu do të duken ftesat e dasmës së Bleros dhe Afronës - Bota Sot
Kështu do të duken ftesat e dasmës së Bleros dhe Afronës

Mediale Vip

Kështu do të duken ftesat e dasmës së Bleros dhe Afronës

Më: 15 gusht 2019 Në ora: 08:33
Blero dhe Afrona

Dasma e Bleros dhe Afronës po afrohet.

Këngëtari Blero Muharremi dhe partnerja e tij Afrona Dika, do ta kurorëzojnë dashurinë me martesë në shtator të këtij viti.

Duke qenë se data 21 po afron, çifti kanë përfunduar disa prej përgatitjeve të dasmës, ndër to ftesat të cilat edhe i kanë dorëzuar tek mysafirët.

Se si do të duken ftesat ka treguar Blero nëpërmjet disa postimeve në Instastory. Dasma pritet të jetë madhështore me 600 të ftuar.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...