Çka ka ndodhur me Bleronën: Nuk do ta njihni se si ka ndryshuar! - Bota Sot
Çka ka ndodhur me Bleronën: Nuk do ta njihni se si ka ndryshuar!

Mediale Vip

Çka ka ndodhur me Bleronën: Nuk do ta njihni se si ka ndryshuar!

Më: 15 gusht 2019 Në ora: 09:22
Blerona

Prezantuesja kosovare, Blerona Zeqiri në fotografitë që poston në rrjetet sociale duket se ka humbur peshë.

Ajo ishte shumë e plotë, por tani është dobësuar dhe format e saj trupore janë tejet tërheqëse.

Blerona ka hequr kilogramët e tepërt e tani është në top formë.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

❤️

A post shared by Blerona Zeqiri (@bleronazeqiri) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Edhe nje emision bashke, edhe nje permbushje profesionale/shpirterore per mua! @21gradeofficial ❤️

A post shared by Blerona Zeqiri (@bleronazeqiri) on

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...