Adrola Dushi nikoqire e “Kënga Magjike 2019” - Bota Sot
Adrola Dushi nikoqire e “Kënga Magjike 2019”

Mediale Vip

Adrola Dushi nikoqire e “Kënga Magjike 2019”

Më: 15 gusht 2019 Në ora: 09:58
Adrola Dushi dhe Ardit GJebrea

Adrola Dushi do të jetë nikoqire e “Kënga Magjike” këtë vit.

Producenti i “Kënga Magjike”, Ardit Gjebrea, ka zbuluar se Adrola Dushi do të jetë nikoqire e festivalit këtë vit, shkruan lajmi.net.

Ai e ka publikuar një foto në Instagram në të cilën shihet së bashku me bukuroshen shqiptare.

 9:56 | 15 Gusht 2019

Adrola Dushi do të jetë nikoqire e “Kënga Magjike” këtë vit.

   

Producenti i “Kënga Magjike”, Ardit Gjebrea, ka zbuluar se Adrola Dushi do të jetë nikoqire e festivalit këtë vit, shkruan lajmi.net.

Ai e ka publikuar një foto në Instagram në të cilën shihet së bashku me bukuroshen shqiptare.

“U kry, na vaftë mbarë”, ka shkruar Gjebrea pranë postimit të fotografisë.

E më pas edhe vetë modelja e ka konfimuar se do të jetë pjesë e “Kënga Magjike 2019” dhe këtë e bëri nëpërmjet publikimit të së njëjtës fotografi.

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...