Publikohet klipi +18 i Era Istrefit me reperin rus - Bota Sot
Publikohet klipi +18 i Era Istrefit me reperin rus

Mediale Vip

Publikohet klipi +18 i Era Istrefit me reperin rus

Më: 15 gusht 2019 Në ora: 14:08
Era Istrefi

Era Istrefi e ka publikuar me videoklip bashkëpunimin me reperin rus.

Këngëtarja shqiptare, Era Istrefi po vazhdon karrierën e saj muzikore jashtë vendit, shkruan lajmi.net.

Ajo ka bashkëpunuar me emra të njohur të ekranit e së fundmi me reperin rus Eldzhey, këngë kjo e cila u prit mirë fillimisht vetëm në versionin audio.

Tani në kanalin zyrtar në Youtube është publikuar edhe me videoklip dhe pranë videos është bërë e ditur se skenat nuk mund t’i shohin ata që janë nën moshën 18

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...