Rihanna ia prezanton të dashurin familjes së saj - Bota Sot
Rihanna ia prezanton të dashurin familjes së saj

Mediale Vip

Rihanna ia prezanton të dashurin familjes së saj

Më: 15 gusht 2019 Në ora: 21:06
Rihanna dhe Hasaan

Rihanna dhe i dashuri i saj miliarder po i bëjnë gjërat serioze. Të martën në mbrëmje çifti është parë duke drekuar me mamanë e saj, Monica, dhe me një nga vëllezërit e saj.

Mos ndoshta së shpejti do kemi një fejesë zyrtare, nëse ende nuk ka ndodhur? Le të presim.

Sipas burimeve të People, treguan se ata qëndruan deri vonë dhe Rihanna dhe Hasaan nuk e kishin problem të shfaqeshin të afërt me njëri-tjetrin.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...