Ledri Vula kaloi ditën me familjen e Dua Lipës në bregdet - Bota Sot
Ledri Vula kaloi ditën me familjen e Dua Lipës në bregdet

Mediale Vip

Ledri Vula kaloi ditën me familjen e Dua Lipës në bregdet

Më: 15 gusht 2019 Në ora: 21:56
Ledri Vula

Ledri Vula u argëtua me familjen e Dua Lipës në bregdet.

Ledri Vula është shumë i angazhuar me koncerte gjatë kësaj sezone të nxehtë.

Por, këto aktivitete nuk e pengojnë atë që të gjejë pak kohë edhe për t’u relaksuar në bregdet, ashtu siç edhe bëri sot.

Reperi iu bashkua babait dhe vëllait të Dua Lipës në bregdet dhe kaloi çaste të bukura në shoqërinë e tyre.

Për ndryshe, “M’ke harru” titullohet projekti i fundit muzikor nga Ledri Vula, këngë kjo në bashkëpunim me Ermal Fejzullahun.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...