Kim ‘harron’ pozat nudo, shikojeni çfarë ka postuar tani - Bota Sot
Kim ‘harron’ pozat nudo, shikojeni çfarë ka postuar tani

Mediale Vip

Kim ‘harron’ pozat nudo, shikojeni çfarë ka postuar tani

Më: 15 gusht 2019 Në ora: 22:50
Kim Kardashian

Kim Kardashian njihet për pozat provokuese.

Kim Kardashian ka ndarë me ndjekësit një fotografi të re në rrjete sociale.

Në këtë foto, ajo u shfaq pranë personave më të dashur për të, e që janë bashkëshorti Kanye West dhe vajza North.

Image

Në imazhin e realizuar në mënyrë të veçantë, bukuroshja tregoi se po kalon momente të bukura me familjen.

Për ndryshe, Kim së fundi ka lansuar linjën e re të produkteve të grimit, me të cilën fiton shuma të mëdha parash.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...