Lamar ndan puthje me të dashurën në publik - Bota Sot
Lamar ndan puthje me të dashurën në publik

Mediale Vip

Lamar ndan puthje me të dashurën në publik

Më: 16 gusht 2019 Në ora: 06:20
Lamar Odom dhe Sabrina Parr

Lamar Odom e tejkaloi krizën e quajtur “Khloe Kardashian”.

Basketbollisti amerikan është fotografuar teksa puthej me të dashurën e tij të re, Sabrina Parr, teksa po prisnin në aeroportin e Los Angeles.

Ish ylli i NBA dhe dashuria e tij e re janë nisur diku së bashku! Ajo me dashuri e mbante dorën në fytyrën e tij teksa prisnin për t’u thirrur.

Së fundmi Lamar i është drejtuar rrjeteve sociale për ta mbrojtur lidhjen e tij të re ndaj botës meqë komentuesit po e sulmonin.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...