Edhe vëllezërit Jonas performojnë në MTV Video Music Awards - Bota Sot
Edhe vëllezërit Jonas performojnë në MTV Video Music Awards

Mediale Vip

Edhe vëllezërit Jonas performojnë në MTV Video Music Awards

Më: 16 gusht 2019 Në ora: 06:26
Nick, Kevin dhe Joe

Nick, Kevin dhe Joe po bëhen gati për MTV VMA 2019!

The Jonas Brothers e zbuluan lajmin e madh nëpërmjet rrjeteve sociale me rastin e ditëindjes së 30 të Joe.

Performanca e tyre do të jetë një shfaqje speciale në distancë nga një vend ikonik përgjatë bregdetit të New Jersey.

Ata i bashkohen performuesve të paralajmëruar më parë: Shawn Mendes, Camila Cabello, Bad Bunny, J Balvin, Lil Nas X, Lizzo, Rosalia dhe Taylor Swift.

Spektakli i MTV Video Music Awards do të mbahet të hënën e datës 26 gusht.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...