Fifit ia publikojnë disa foto me bikini, trupi i saj duket jo fort mirë - Bota Sot
Fifit ia publikojnë disa foto me bikini, trupi i saj duket jo fort mirë

Mediale Vip

Fifit ia publikojnë disa foto me bikini, trupi i saj duket jo fort mirë

Më: 16 gusht 2019 Në ora: 08:05
Filloreta Raçi

Ajo njihet si një nga këngëtaret me një zë shumë të veçatë dhe me këngë mjaft të bukura, por gjithashtu edhe për disa kilogramë më tepër.

Po flasim për Fifin,e cila së fundmi solli edhe një bashkëpunim me Aurela Gaçen.

Pak ditë më parë ajo është fotografuar nga “Panorama” teksa pushonte me miqtë e saj në Dhërmi.

Fifi duket se nuk kompleksohet aspak nga linjat e saj dhe del hapur në publik, edhe pse është një personazh tashmë publik dhe e di fare mirë se mund të fotografohet.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...