Aktori i njohur i feston nënës ditëlindjen tek varri - Bota Sot
Aktori i njohur i feston nënës ditëlindjen tek varri

Mediale Vip

Aktori i njohur i feston nënës ditëlindjen tek varri

Më: 16 gusht 2019 Në ora: 11:32
Tyler Posey

Aktori i njohur, Tyler Posey, i ka festuar ditëlindjen e 60-të nënës së tij të ndjerë.

Kjo festë ishte modeste, pasi Posey shkoi tek varri i nënës dhe bleu dy pije alkoolike të “Corona”-s.

Një e mbante për veten dhe tjetrën e kishte për nënën.

Këtë moment këngëtar e ndau në rrjetin social Instagram edhe për njerëzit e tjerë.

Ai në fotografin që publikoi shkroi se kjo pije ishte shumë e shijshme.

“Urime ditëlindjen nënën, Unë të dua. Shumë 60 vjet”, ka shkruar Posey.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...