Pasi ndahet nga burri, Miley Cyrus publikon këngë të re - Bota Sot
Pasi ndahet nga burri, Miley Cyrus publikon këngë të re

Mediale Vip

Pasi ndahet nga burri, Miley Cyrus publikon këngë të re

Më: 16 gusht 2019 Në ora: 11:32
Liam Hemsworth, Miley Cyrus

Këngëtarja e njohur, Miley Cyrus, është ndarë nag aktori Liam Hemsworth pas pas shtatë muajve martesë.

Menjëherë pas kësaj ajo ka shkuar për pushime në Itali ku ka qëndruar për disa ditë me radhë, këngëtarja është në lidhje të re të dashurisë me Kaitlyn Carter.

Pasi u kthye në SHBA, Miley publikoi këngën e saj më të re, Slide Away.

Kënga akoma nuk është publikuar me videoklip dhe nuk dihet se a do të publikohet. Por nga adhuruesit e këngëtare u komentuar shumë për tekstin dhe përmbajtjen interesante.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...