Azet publikon këngën e re

Mediale Vip

Azet publikon këngën e re

Më: 16 gusht 2019 Në ora: 11:51
Azet

Reperi i njohur në Gjermani me prejardhje nga Kosova, Azet, ka publikuar këngën e tij më të re.

Kjo këngë është bashkëpunim me reperin NASH dhe quhet “Leben Schnell”.

Brenda pak orëve të publikimit në kanalin zyrtar të Youtube kënga mori mijëra klikime nga adhuruesit e këngëtares.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat