Pas ndarjes nga burri Irina bën këtë ndryshim në pamje - Bota Sot
Pas ndarjes nga burri Irina bën këtë ndryshim në pamje

Mediale Vip

Pas ndarjes nga burri Irina bën këtë ndryshim në pamje

Më: 16 gusht 2019 Në ora: 14:03
Irina Shayk

Irina Shayk është një modele mjaft e njohur në arenën ndërkombëtare, kjo për shkak të formave që ajo ka dhe marakave për të cilat sfilon modelja.

Ajo vazhdimisht ka qenë cak i mediave rozë edhe për shkak të jetës së saj private.

Fillimisht ndarja nga futbollisti Cristiano Ronaldo e pastaj edhe përfundimi i romancës me aktorin Bradley Cooper me të cilin kanë një vajzë kanë qenë ndër lajmet më të bujshme nëpër mediat rozë.

Së fundmi Irina është shfaqur me një stil më ndryshe të flokëve, e që bën që ajo të duket më ndryshe nga se jemi mësuar ta shohim.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...