Jonida Maliqi ndan me ndjekësit momentin duke u masazhuar në plazh - Bota Sot
Jonida Maliqi ndan me ndjekësit momentin duke u masazhuar në plazh

Mediale Vip

Jonida Maliqi ndan me ndjekësit momentin duke u masazhuar në plazh

Më: 16 gusht 2019 Në ora: 20:04
Jonida Maliqi

Jonida Maliqi është treguar sërish e afërt me ndjekësit e saj.

Këngëtarja shqiptare, Jonida Maliqi po shijon ditët e nxehta në plazh.

Nga atje me ndjekësit ajo ka ndarë imazhe të ndryshme, e së fundmi e ka publikuar një duke u masazhuar në plazh.

Image

Ajo shihet se po relaksohet mjaft shumë dhe se po kalon mjaft mirë në pushime. Emri i saj së fundmi është lakuar shpesh lidhur me jetën private, e karriera muzikore asaj po i shkon mjaft mirë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...