Bleona zhvishet dhe jep një porosi për të gjithë - Bota Sot
Bleona zhvishet dhe jep një porosi për të gjithë

Mediale Vip

Bleona zhvishet dhe jep një porosi për të gjithë

Më: 16 gusht 2019 Në ora: 21:09
Bleona Qereti

Bleona Qereti di të jetë gjithmonë në qendër të vëmendjes, dhe sigurisht me format e saj bombastike.

Me një fizik të lakmuar dhe plot hire, këngëtarja 40-vjeçare ka pozuar para pasqyrës në tualet e hotelit, duke mbajtur njërën dorë në gjokset e saj.

Me të brendshme të zeza, Bleona ka ekspozuar trupin e saj perfekt, dhe sugjeron që të gjithë njerëzit të heqin rrobat.

“Mirmëngjes botë, dieta ime po funksionon. Hiqini rrobat dhe dukuni të bukur,”-shkruan Bleona Qereti në rrjete sociale.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat