Gjyste Vulaj i përgjigjet personit që i kërkonte...

Mediale Vip

Gjyste Vulaj i përgjigjet personit që i kërkonte...

Më: 16 gusht 2019 Në ora: 21:23
Gjyste Vulaj

Këngëtarja Gjyste Vulaj është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale.

Mirëpo një mesazh i arritur në Instagramin e saj së fundmi, e ka bërë për të qeshur këngëtaren shqiptare nga Mali i Zi.

Bëhet fjalë për një person anonim, i cili i shkruante asaj nëse ishte e interesuar për “lidhje serioze”.

Ndërkohë, e njëjta i është kundërpërgjigjur duke thënë se ka tashmë një lidhje serioze prej 26 vitesh, ajo është me bashkëshortin e saj, Sokol Vulajn.

“Çfarë nuk sheh njeriu në rrjetet sociale? Lidhej serioze!!”, ka shkruar Vulaj në mesazhin e ndarë me ndjekësit e saj në InstaStory.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat