Habit aktorja e njohur: Tani regjisore e filmave pornografik - Bota Sot
Habit aktorja e njohur: Tani regjisore e filmave pornografik

Mediale Vip

Habit aktorja e njohur: Tani regjisore e filmave pornografik

Më: 16 gusht 2019 Në ora: 23:23
Bella Thorne

Aktorja e njohur, tani ka nisur një kapitull të ri në karrierën e saj.

Aktorja e njohur, Bella Thorne, tani e ka nisur karrierën e saj si regjisore.

Filmi i saj i parë si regjisore do të jetë pornografik për Pornhub dhe ky fakt i ka habitur të gjithë fansat e saj. Ky projekt i saj si regjisore titulllohet “Her and Him”.

“Gjërat ishin shumë ndryshe dhe njerëzit janë paska të frikësuar të realizojnë një film si ky, ku vjen puna te dominanca apo nënshtrimi mes një mashkulli e një femre dhe sesi kjo marrëdhënie mund të transformohet. Kështu që isha shumë me fat që PornHub besoi në vizionin tim dhe nuk ngurroi të fillonim punën”, ishte shprehur Bella, transmetojnë mediat e huaja.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...