Gigi Hadid dhe Tyler Cameron bashkë në pushime - Bota Sot
Gigi Hadid dhe Tyler Cameron bashkë në pushime

Mediale Vip

Gigi Hadid dhe Tyler Cameron bashkë në pushime

Më: 16 gusht 2019 Në ora: 23:30
Gigi Hadid dhe Tyler Camero

Gigi Hadid dhe Tyler Cameron kanë marrë rrugë së bashku për në New York.

Dyshja raporton Us Magazine se janë fotografuar bashkë derisa thuhet se atje po qëndrojnë për pushime.

Nga fotografia 24 vjeçarja dhe 26 vjeçari shihet se janë fotografuar krejt rastësisht derisa po qëndronin në Starbucks.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat