“Nusja e Stambollit” vjen në Kosovë, ja çka viziton - Bota Sot
“Nusja e Stambollit” vjen në Kosovë, ja çka viziton

Mediale Vip

“Nusja e Stambollit” vjen në Kosovë, ja çka viziton

Më: 17 gusht 2019 Në ora: 12:21
Semra Dinçer me aktoret shqiptarë

Aktorja e njohur turke, Semra Dinçer, ka disa ditë që po qëndron në Kosovë.

Ajo është shoqëruar në vendin tonë nga modelja bukuroshe, Arbnora Ademaj, e cila tashmë është pjesë e kinematografisë turke dhe ka pasur rastin të takohet me aktoren e mirënjohur atje.

Teksa po qëndron në Kosovë për vizitë, Semra ka pasur rastin që të vizitojë disa prej vendeve më të veçanta këtu.

Gjatë ditës së shtunë, ajo e shoqëruar nga Arbnora, aktori vedat Bajrami e disa persona të tjerë, kanë vizituar Kompleksin Memorial “Adem Jashari”, në Prekaz të Skënderajt.

Ka qenë vet aktorja turke, ajo e cila ka hedhur një fotografi në rrjetin social Instagram, ku shfaqet bashkë me miqtë e saj duke pozuar pranë bustit të Adem Jasharit, te Kompleksi Memorial.

Semra Dinçer është e njohur për publikun shqiptar si një nga protagonistet kryesore në serialin turk, “Nusja nga Stambolli”. 

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...