Këngëtarja shqiptare në pritje të ëmbël, nënë për herë të dytë

Mediale Vip

Këngëtarja shqiptare në pritje të ëmbël, nënë për herë të dytë

Më: 17 gusht 2019 Në ora: 15:14
Dafina Dauti

Këngëtarja shqiptare po bëhet sërish nënë.

Këngëtarja shqiptare, Dafina Dauti, gjatë një interviste ka folur lidhur me jetën e saj private e karrierën.

Ndër të tjera ajo ka folur për lidhjen e saj të re me mashkullin i cili quhet Tafil. Ajo tregon se si kanë reaguar fëmijët për këtë lidhje.

Ne kemi disa kohë që jemi bashkë dhe normalisht që kur ju kemi treguar fëmijëve, kanë qenë pak konfuz dhe kanë bërë një reagim që do e bënin mbase gjithë fëmijët. Por, sot, Liza (vajza e Dafinës) ka një raport shumë të mirë me Tafilin.”, tha ajo.

Dafina madje zbuloi se ajo po bëhet nënë për herë të dytë.

“Po… edhe pse po shihet gjendja ime (qesh) po e tregoj ekskluzivisht për ju që po. Unë dhe Tafili do kemi së shpejti një fëmijë… por, gjininë nuk po e tregojmë tani pasi kur të lind foshnja edhe publiku do ta mësojë gjininë dhe emrin”, u shpreh ajo

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat