Nxehet Dafina Zeqiri, shfaqet gjysmë e zhveshur para pasqyrës - Bota Sot
Nxehet Dafina Zeqiri, shfaqet gjysmë e zhveshur para pasqyrës

Mediale Vip

Nxehet Dafina Zeqiri, shfaqet gjysmë e zhveshur para pasqyrës

Më: 17 gusht 2019 Në ora: 16:12
Dafina Zeqiri

Dafina Zeqiri nuk e ka ndërmend të ndalet.

Këngëtarja Dafina Zeqiri është tejet aktive sa i përket muzikës, mirëpo edhe me provokime të vazhdueshme nuk po e lë keq.

Ajo në rrjete sociale po publikon imazhe të ndryshme të cilat shpesh herë përcillen me kritika.

Mirëpo Dafina fansave që e përkrahn po u qëndron gjithmonë afër. Para disa minutash ajo i ka bërë disa lëvizje provokative para pasqyrës dhe shihet gjysmë e zhveshur në këtë postim.

Dafina ndër të tjera po shijon suksesin e bashkëpunimit me Taynën.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...