PINT festojë ditën e krijimit, do habiteni sa vite kanë mbushur - Bota Sot
PINT festojë ditën e krijimit, do habiteni sa vite kanë mbushur

Mediale Vip

PINT festojë ditën e krijimit, do habiteni sa vite kanë mbushur

Më: 17 gusht 2019 Në ora: 17:16
Ilustrim

Një nga top grupet e repit PINT festojnë ditën e krijimit.

Si sot 8 vite më parë artistët Mc Kresha, Lyrical Son dhe Bim Bimma kishin formuar grupin PINT që sot e asaj dite është një nga të preferuarat e publikut.

Për këtë ditë artistt e labelit kanë publikuar fotografi në llogaritë e tyre në Instagram ku kremtojnë ditën e themelimit të grupit: “ 8 vjet, Spec day” kanë shkruar ata.

Po ashtu sot është edhe përvjetori i 6-shtë i albumit të PINT ‘Zimasamshevi’ që vazhdon të dëgjohet edhe sot nga publiku nga Kosova. 

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...