Joe Jonas në koncertit, gruaja e tij shkon në skenë me tortë të ditëlindjes - Bota Sot
Joe Jonas në koncertit, gruaja e tij shkon në skenë me tortë të ditëlindjes

Mediale Vip

Joe Jonas në koncertit, gruaja e tij shkon në skenë me tortë të ditëlindjes

Më: 17 gusht 2019 Në ora: 17:28
Joe Jonas, Sophie Turner

Aktorja e njohur, Sophie Turner, është kujdesur që bashkëshorti i saj, Joe Jonas të ketë një ditëlindje të paharruar.

Jonas dhe vëllezërit e tij ishin duke mbajtur koncertin e radhës në Washington, D.C. të enjten në mbrëmje, dhe papritur u befasua nga gruaja e tij, Sophie e cila i shkoi në skenë me një tortë të ditëlindjes.

Në surprizë të përfshirë ishin edhe vëllezërit e këngëtarit dhe bendi i tij, bashkë me adhuruesit ku filluan t’i këndonin të gjithë këngën e ditëlindjes.

Image

Këngëtari u emocionua shumë nga kjo surprizë, ai i falënderoi të gjithë ata që e bën këtë për atë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...