Vildane Zeneli, Tayna dhe Kejvina Kthella bëhen bashkë për disa ditë pushimi - Bota Sot
Vildane Zeneli, Tayna dhe Kejvina Kthella bëhen bashkë për disa ditë pushimi

Mediale Vip

Vildane Zeneli, Tayna dhe Kejvina Kthella bëhen bashkë për disa ditë pushimi

Më: 17 gusht 2019 Në ora: 20:07
Tayna dhe Kejvina

Bukuroshet kanë publikuar një foto në bikini.

Tayna pas një vere shumë të ngarkuar ka vendosur të ndajë disa ditë për pushime me mikeshat e saj Vildane Zenelin dhe Kejvina Kthellen.

Bukuroshet po kalojnë momente shumë të bukura, ish velina tek emisioni ‘Xing’ ka ndarë një fotografi të tyren në bikini ku secila arrin të mahnit me format trupore.

Kjo nuk është hera e parë që rep-artistja Tayna dhe Kejvina kalojnë kohën e lirë së bashku javë më parë ato ishin të pranishme në koncertin e Malumas të mbajtur në Itali. 

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat