Yllka Kuqi shfaqet seksi me fustan të zi - Bota Sot
Yllka Kuqi shfaqet seksi me fustan të zi

Mediale Vip

Yllka Kuqi shfaqet seksi me fustan të zi

Më: 17 gusht 2019 Në ora: 20:30
Yllka Kuqi

Me flokë të lëshuara dhe me fustan të zi, të ngjitur për trupi, ajo duket për mrekulli.

Është fjala për këngëtaren e njohur Yllka Kuqin, e cila edhe kësaj radhe duket shumë bukur.

Kjo shihet nga imazhet që këngëtarja pak më parë publikoi në Instagram për 117 mijë ndjekësit e saj.

Image

Në dy fotot e publikuara, Yllka po merr komente dhe pëlqime të shumta.

Projekti i fundit muzikor i Yllka Kuqit është “Po sillna”, i publikuar më 31 korrik, i cili deri tani në Youtube ka mbi 86 mijë e 913 klikime.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat