Provojnë një nga lojërat më të rrezikshme, Dua Lipa ndjehet e sigurt në praninë e Anwarit

Mediale Vip

Provojnë një nga lojërat më të rrezikshme, Dua Lipa ndjehet e sigurt në praninë e Anwarit

Më: 17 gusht 2019 Në ora: 21:04
Dua Lipa dhe i dashuri i saj

Dyshja nuk po i ndahen njëri tjetrit.

Dua Lipa dhe Anwar Hadid janë duke shijuar në maksimum lidhjen e tyre, çifti së fundmi ka përjetuar adrenalinë në një park të lojërave në Los Angeles.

Pas ‘Sunny Hill Festival’ dyshja kanë ikur për disa ditë në SHBA, vetëm minuta më parë këngëtarja ka publikuar një video në Instastory ku shihet duke u zbavitur në një park të lojërave.

Në videon e publikuar Dua dhe Anwar shihen duke shtrënguar duart teksa provojnë adrenalinë në parkun e lojërave.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat