‘A Po Don Pak’ titullohet kënga e re nga Melinda

Mediale Vip

‘A Po Don Pak’ titullohet kënga e re nga Melinda

Më: 17 gusht 2019 Në ora: 22:36
Melinda

Melinda ka konfirmuar se projekti i ri publikohet nesër.

Melinda ka finalizuar punimet e projektit të ri të cilin do e lansoj nesër ka konfirmuar artistja me një postim të bërë në Instagram.

Këngëtarja njoftoi se ‘A Po Don Pak’ mban emrin kënga dhe është shoqëruar edhe me videoklip, pas postimit të bërë ndjekësit ‘vërshuan’ me komente duke thënë se mezi presin hitin e ri nga reperja.

Mbetet të shihet nëse edhe me këtë projekt Melinda do arrij suksesin që pat me ‘Çifteli’ dhe ‘Pika Pika’ ku ka arkëtuar mbi 13 milion klikime në Youtube.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Neser // "A po don pak"

A post shared by MELINDA (@melindaademi) on

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat