Harrojeni politiken, ja si duken sonte bashkëshortja e Thaçit dhe Veselit

Mediale Vip

Harrojeni politiken, ja si duken sonte bashkëshortja e Thaçit dhe Veselit

Më: 17 gusht 2019 Në ora: 22:54
Violeta Veseli dhe Lumnije Thaçi

Presidneti i Kosovës Hashim Thaçi dhe kreu i PDK-së, Kadri Veseli duket se keto ditë janë tejet te ngarkuar me agjenden politike, por si duket bashkëshortet e tyre nuk e kanê mendjen te politika dhe preokupimi i bashkeshoreve te tyre, ato sonte po shijojnë festën e dasmës se kanagjeqit të vajzes se deputetes se pdk, Sala Berisha Shala, raporton Kosova Post.

Media ju sjell foto ekskluzive nga kjo festë ku zonja e parë e shtetit, Lumnije Thaçi dhe bashkërshortja e Kadri Veselit, Violeta janë të ftuara speciale ne kete festë. Ato nuk hezitojnë edhe të vallzojnë dhe duken aq të thjeshta.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat