Selena Gomez i futet biznesit

Mediale Vip

Selena Gomez i futet biznesit

Më: 17 gusht 2019 Në ora: 23:43
Selena Gomez

Këngëtarja po bëhet gati të lansoj linjën kozmetike.

Selena Gomez është duke u përgatitur për të sjellë linjën më të re të produkteve të kozmetikës, shkruan Hollywood Reporter.

Këngëtarja e njohur do të lansoj linjën e saj të kremrave për trupin, shampot, produktet e kujdesit ndaj flokëve, lëkurës, parfumet dhe çdo produkt tjetër bukurie.

27-vjeçarja ka treguar dhe më parë se gëzon një pasion shumë të madh për fushën e bukurisë, ndaj ka vendosur të sjellë në treg dhe linjën e saj të produkteve kozmetike.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat