Kush është mashkulli më seksi në Shqipëri sipas këngëtares së njohur shqiptare - Bota Sot
Kush është mashkulli më seksi në Shqipëri sipas këngëtares së njohur shqiptare

Mediale Vip

Kush është mashkulli më seksi në Shqipëri sipas këngëtares së njohur shqiptare

Më: 18 gusht 2019 Në ora: 06:12
Eneida Tarifa

Këngëtarja Eneda Tarifa ka sfiduar veten duke iu përgjigjur disa pytjeve të sikletshme të moderators Bora Zemani në emisionin “Treshat”.

Moderatorja Bora Zemani e ka pyetur Enedën se kush është mashkulli më seksi në Shqipëri dhe këngëtarja nuk ka nguruar të thotë se nuk ka.

Bora Zemani: Cili është mashkulli më seksi në Shqipëri?

Eneda Tarifa: Është relative koncepti I të qenit mashkull seksi në Shqipëri

Bora Zemani: Për ty?

Eneida Tarifa: Po çtë them nuk para ka Bora. Po të kishte do ta kisha ftuar për një kafe.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...