Kjo është bjondja seksi që i zëvendëson Marina Vjollcën e Nevina Shtyllën

Mediale Vip

Kjo është bjondja seksi që i zëvendëson Marina Vjollcën e Nevina Shtyllën

Më: 18 gusht 2019 Në ora: 06:27
Suela Boci

Në emisionin Procesi Sportiv, krahas Edi Manushit zakonisht është edhe një bukuroshe.

Marina Vjollca e Nevina Shtylla janë dy moderatore që fituan simpatinë e shikuesve të këtij emisioni, por duket se mungesa e tyre nuk do të ndihet.

Vajza e re që ka ardhur është Suela Boci, e njohur si modele dhe i ka lënë të gjithë gojë hapur në daljet e saj të para përkrah Edi Manushit.

Image

Duket në fakt që mungesa e Marinës nuk ndihet, për aq kohë sa Suela i mban të gjithë të mbërthyer para ekranit.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat