“Për ty mbretëreshë!”, Aktorja shqiptare merr një kompliment të veçantë

Mediale Vip

“Për ty mbretëreshë!”, Aktorja shqiptare merr një kompliment të veçantë

Më: 18 gusht 2019 Në ora: 06:29
Rajmonda Bulku

Ajo mbetet një ndër aktoret më të dashura për publikun shqiptar.

Edhe pse vitet kalojnë, Rajmonda Bulku duket se nuk njeh moshë.

Pas një karrierë gjatë viteve të fundit në politikë, si deputete, aktualisht Rajmonda mbetet e fokusuar tek arti, sidomos teatri.

Image

Një foto e fundit ka tërhequr sërish vëmendjen e ndjekësve të saj në rrjetet sociale.

Njëri prej fansave të aktores i ka dërguar një buqetë me lule dhe e ka krahasuar Rajmonda Bulkun me një “mbretëreshë”.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat