Tolga del me djalin në shëtitje, kombinojnë veshjet

Mediale Vip

Tolga del me djalin në shëtitje, kombinojnë veshjet

Më: 18 gusht 2019 Në ora: 06:48
Tolgahan Sayisman me djalin e tij

Modelja shqiptare, Almeda Abazi, ka një familje të bukur.

Bashkëshorti i saj, aktori i famshëm, Tolgahan Sayisman, që në Kosovë njihet me rolet e tij në serialet e famshme turke, ka postuar një fotografi në Instagram me djalin e tij, duke u kombinuar me veshje dhe duhet ta pranojmë se duken për mrekulli.

Këtë imazh që aktori e ka shoqëruar me një zemër, e kanë pëlqyer rreth njëqindmijë ndjekës së tij dhe ka tërhequr shume komentime.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat