Enca bën testin e ADN-së, habitet me rezultatin - Bota Sot
Enca bën testin e ADN-së, habitet me rezultatin

Mediale Vip

Enca bën testin e ADN-së, habitet me rezultatin

Më: 18 gusht 2019 Në ora: 08:04
Enca Haxhia

Enca Haxhia pozoi pa reçipeta në fotografinë e fundit.

Enca Haxhia ka ndarë me ndjekësit një fotografi të re në Instagram, në të cilën erdhi tejet joshëse.

Këngëtarja u fotografua vetëm me një këmishë nate në trup, ndërsa në plan të parë kishte vënë gjoksin bombastik.

Image

“E bëra testin e ADN-së dhe më doli se jam 100 për qind bishë”, ka shkruar Enca.

Për ndryshe, projekti i fundit muzikor nga Enca Haxhia është “Jelaous”, këngë kjo e shoqëruar edhe me videoklip.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat