Gruaja e Thaçit dhe e Veselit bëhen bashkë në kanagjegj, ja si duken - Bota Sot
Gruaja e Thaçit dhe e Veselit bëhen bashkë në kanagjegj, ja si duken

Mediale Vip

Gruaja e Thaçit dhe e Veselit bëhen bashkë në kanagjegj, ja si duken

Nga: A.M. Më: 18 gusht 2019 Në ora: 08:16
Foto e publikuar nga Deliu

Zyrtarja e Partisë Demokratike të Kosovës, Sala Berisha Shala, ka pasur festë në shtëpinë e saj.

Ajo të shtunën në mbrëmje ka pasur kanagjegjin e vajzës së saj,

Në ahengun e organizuar nga Erleta, vajza e Berisha Shalës, kanë marrë pjesë shumë fytyra të rëndësishme të PDK-së, duke përfshirë këto edhe deputeten Blerta Deliu, por vëmendjen e morën bashkëshortja e presidentit Hashim Thaçi, Lumja, si dhe bashkëshortja e kryetarit PDK-së, Violeta.

Më poshtë mund të shiheni postimin e deputetes  Blerta Deliut, si dhe foton në të cilën shihen Lumja dhe Violeta.

Postimi i plotë:

Na mblodhi bashkë sonte Erleta, (vajza e kolegës

sonë Sala Berisha Shala) në natën më të rëndësishme, natën e kurorëzimit të dashurisë së saj. Urimet më të mira!

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat