Tani beqare, Baby G thotë se e do këtë gjë më shumë se të dashurin

Mediale Vip

Tani beqare, Baby G thotë se e do këtë gjë më shumë se të dashurin

Më: 18 gusht 2019 Në ora: 10:14
Baby G

Baby G ka pak kohë që është ndarë nga i dashuri.

Baby G dhe Lim Hoti kanë ndarë rrugët, pak muaj pasi konfirmuan lidhjen.

Këngëarja, në një video që ndau me ndjekësit në Instagram, u shfaq duke vallëzuar dhe tregoi se është beqare.

Image

Së fundi, ajo postoi një video, në të cilën shfaqet duke ngrënë picë, madje dy të tilla dhe thotë se pica është i dashuri i saj.

“2 pica për mua, sepse pica është i dashuri im”, ka shkruar ajo.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat