Arilena relaksohet me të dashurin në pushime

Mediale Vip

Arilena relaksohet me të dashurin në pushime

Më: 18 gusht 2019 Në ora: 11:43
Arilena Ara

Arilena Ara po shijon pushimet verore.

Arilena Ara ka ndarë me ndjekësit një fotografi në Instagram, në të cilën u shfaq pranë partnerit.

Këngëtarja dhe i dashuri i saj ishin veshur në rroba banjo, teksa u fotografuan pranë një pishine.

Image

Dyshja dukeshin se po kalojnë çaste të bukura në shoqërinë e njëri-tjetrit, ndërsa me figurën që Arilena e vendosi mbi foto nënkupton se Popi Kola është e gjithë bota për të.

Sa i përket projekteve muzikore, krahasuar me artistët e tjerë, Arilena nuk është shumë aktive me këngë të reja.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat