Graniti dhe Leonita pranojnë dhuratën speciale për foshnjën

Mediale Vip

Graniti dhe Leonita pranojnë dhuratën speciale për foshnjën

Më: 18 gusht 2019 Në ora: 12:00
Granit Xhaka dhe Leonita Lekaj

Granit Xhaka dhe Leonita Lekaj së shpejti bëhen prindër për herë të parë.

Leonita Lekaj është në muajt e fundit të shtatzënisë, ndërsa ajo dhe Graniti po presin me padurim foshnjën që të vije në jetë.

Së fundi, Leonita ka publikuar një fotografi në Instagram, ka treguar dhuratën e bukur që kanë marrë për foshnjën.

Image

Dhurata ishte një ‘body’ për foshnjën, ndërsa në të gjendet një foto e Granitit dhe Leonitës.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat