Pasi u panë duke u puthur në Itali, Miley dhe Katilynn fotografohen sërish bashkë

Mediale Vip

Pasi u panë duke u puthur në Itali, Miley dhe Katilynn fotografohen sërish bashkë

Më: 18 gusht 2019 Në ora: 12:58
Miley Cyrus dhe Katilynn Carter

Miley Cyrus vazhdon të jetë top-temë e medieve rozë.

Miley Cyrus së fundi i ka dhënë fund martesës me Liam Hemsworth, ndërsa tani përflitet për lidhje të re.

Pas pjesëmarrjes në festivalin “Sunny Hill” në Kosovë, këngëtarja udhëtoi drejt Italisë, ku u shoqëruar nga Katilynn Carter.

Image

Madje, dyshja janë fotografuar duke shkëmbyer puthje pasionante në jaht, e kjo gjë bëri të nisin spekulimet se ato kanë filluar një lidhje.

Pas gjithë kësaj zhurme, Miley dhe Katilynn u fotografuan sërish bashkë, kësaj radhe bashkë me nënën e këngëtares.

Kjo gjë lë të nënkuptohet se dyshja janë në romancë të re.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat