Ana Kabashi joshëse dhe me stil, sjell imazhe të reja provokuese - Bota Sot
Ana Kabashi joshëse dhe me stil, sjell imazhe të reja provokuese

Mediale Vip

Ana Kabashi joshëse dhe me stil, sjell imazhe të reja provokuese

Më: 18 gusht 2019 Në ora: 14:16
Ana Kabashi

Ana Kabashi mban epitetin e një nga femrat më seksi shqiptare.

Këngëtarja e njohur, është e përkushtuar maksimalisht ndaj linjave të saj, e të cilat me krenari i ekspozon në secilën paraqitje.

Por, këtë herë Ana erdhi më ndryshe, duke vënë në fokus fytyrën e grimuar teksa shkëlqente para aparatit.

Këngëtarja joshëse e cila është mjaft e ndjekur në rrjetin social Instagram, mahnitit me ‘look-un’.

Ndryshe, Ana së fundi bashkëpunoj me motrën e saj, Artën në këngën “Papa”.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat