Darkoi në qytet, Luana mori vëmendje në fustanin e shkurtër

Mediale Vip

Darkoi në qytet, Luana mori vëmendje në fustanin e shkurtër

Më: 18 gusht 2019 Në ora: 15:12
Luana Vjollca

Luana Vjollca dukej tejet provokuese në paraqitjen e fundit.

Luana Vjollca ka ndarë me ndjekësit një fotografi të re në Instagram, në të cilën erdhi tejet provokuese.

Moderatorja kishte dalur për të darkuar në qytet, ndërsa e gjithë vëmendja ishte tek veshja që kishte përzgjedhur.

Me një fustan të zi e të shkurtër ajo mori vëmendjen duke vënë në plan të parë gjoksin dhe këmbët.

Kujtojmë se Luana Vjollca së fundi ka paralajmëruar një projekt të ri televiziv, të cilin pritet ta fillojë së shpejti. 

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat