Me një foto seksi në bikini, Khloe Kardashian: Jam e fokusuar në vetveten

Mediale Vip

Me një foto seksi në bikini, Khloe Kardashian: Jam e fokusuar në vetveten

Më: 18 gusht 2019 Në ora: 15:20
Khloe Kardashian

Khloe Kardashian muaj më parë u përball me skandalin e dytë publike të tradhtisë nga i dashuri, Tristan Thompson.

Nuk vonoj shumë dhe çifti i dhanë fund lidhjes frytë i të cilës është vajza e tyre, True.

Ylli televiziv nga burimet e afërta me të e ka vuajtur ndarjen nga basketbollisti, por tani ai i takon të kaluarës, pasi ajo tani është fokusua tek vetvetja.

Këtë ajo e dëshmoj edhe me një foto atraktive në bikini ku edhe zbuloj format e saj impressive.

“Këtë verë jam e fokusuar tek vetja. Në vetën në përgjithësi. Mendjen. Trupin. Shpirtin”, ka shkruar 35 vjeçarja në mbishkrimin e imazhit.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat