Ditë relaksi për Ledrin, shijon të dielën në bregdet

Mediale Vip

Ditë relaksi për Ledrin, shijon të dielën në bregdet

Më: 18 gusht 2019 Në ora: 15:52
Ledri Vula

Ledri Vula po e përmbyll edhe një tjetër sezon të suksesshme dhe të angazhuar.

Reperi i famshëm ka qenë tejet aktiv me disa projekte radhazi, ndërsa të shumta ishin mbrëmjet muzikore ku ai ishte present për të ndezur atmosferën.

Ndonëse ende nuk ka përfunduar sezoni veror i koncerteve, Ledri këtë të diele po e kalon duke u relaksuar në bregdetin e Ulqinit.

Në një video të publikuar në llogarinë e tij ai shihet teksa zhytet në një pishinë nga ku duket një pamje e mrekullueshme e bregdetit.

Kujtojmë që në këto pushime Ledri po qëndron së bashku me babain e Daus, Dukagjin Lipa dhe vëllian e saj, Gjinin.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

view

A post shared by Ledri Vula (@ledrivula) on

Ndryshe, ditë më parë Ledri publikoj projektin e ri ‘M’ke harru’ në bashkëpunim me këngëtarin e mirënjohur, Ermal Fejzullahu.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat