Pas ndarjes nga Liam Hemsworth, Miley vazhdon të kaloj kohë me të dashurën - Bota Sot
Pas ndarjes nga Liam Hemsworth, Miley vazhdon të kaloj kohë me të dashurën

Mediale Vip

Pas ndarjes nga Liam Hemsworth, Miley vazhdon të kaloj kohë me të dashurën

Më: 18 gusht 2019 Në ora: 16:55
Miley Cyrus

Miley Cyrus ka qenë e shoqëruar nga Kaitlynn Carter gjatë një dreke.

Miley Cyrus javë më parë i dha fund martesës me Liam Hemsworth, ndonëse  mediat flasin për një ribashkim të mundshëm, artistja problematike duket se nuk po mendon një gjë të tillë, shrkuan lajmi.net.

Pas disa ditëve nga zyrtarizmi i ndarjes së tyre këngëtarja e cila së fundmi performoi në ‘Sunny Hill Festival’ kishte bërë bujë me disa imazhe ku është shfaqur mjaft intime me Kaitlynn Carter.

Dyshja janë shfaqur mjaft të lumtura edhe në imazhet e fundit ku kishin dalë për një drekë në Los Angeles dhe bashkë me to ishte edhe e ëma e Mileyt, Tish Cyrus.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat