Weekndit nuk do i pëlqej kjo, Bella gjysmë e zhveshur në krahët e një modeli - Bota Sot
Weekndit nuk do i pëlqej kjo, Bella gjysmë e zhveshur në krahët e një modeli

Mediale Vip

Weekndit nuk do i pëlqej kjo, Bella gjysmë e zhveshur në krahët e një modeli

Më: 18 gusht 2019 Në ora: 17:49
Bella Hadid
Bella Hadid ka publikuar disa imazhe me një mashkull, dhe ai nuk është Weeknd.

Bella Hadid ka muaj që nuk është më në lidhje me The Weeknd kjo pasi dyshja nuk janë duke ndarë më mendime të njëjta në ndarjen e tyre rol të madh ka edhe banimet larg njëri tjetrit.

Modelja së fundi ka bërë një veprim që nuk do i pëlqej shumë ish të dashurit, ajo ka publikuar disa fotografi me modelin Matthew Noszka.

Por ana e mirë e këtyre imazheve është se Bella dhe Matthew kanë pozuar për firmën ‘Calvin Klein’ dhe nuk ka ndonjë lidhje dashurie mes tyre.

Image


 

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat