Pas një sezoni plot angazhime, Skerdi nisë pushimet me të fejuarën - Bota Sot
Pas një sezoni plot angazhime, Skerdi nisë pushimet me të fejuarën

Mediale Vip

Pas një sezoni plot angazhime, Skerdi nisë pushimet me të fejuarën

Më: 18 gusht 2019 Në ora: 18:15
Skerdi

Skerdi ka i ka rezervuar vetes disa ditë pushimi.

Skerdi i ka merituar disa ditë pushimi pas projekteve që ka sjellë këto muaj të verës. Ashtu edhe ka bërë artisti sapo publikoi disa fotografi me të fejuarën e tij.

Çaste më parë hip-hop artisti në llogarinë e tij në Instagram ka ndarë disa momente nga pushimet me Vesa Ramën, pas angazhimeve të shumta këngëtari po ‘shijon’ detin dhe rrezet e diellit.

Ndryshe, Skerdi dje konfirmoi se shumë shpejt do publikoj edhe një tjetër projekt madje ai me një postim bëri të ditur se klipi ka filluar të xhirohet. 

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat